Jesteś tutaj: HomeRegionKłopotek: Tusk i Rostkowski powinni odejść

Kłopotek: Tusk i Rostkowski powinni odejść

Napisane przez  Ł.R. / TOK FM Opublikowano w Regionalne środa, 24 lipiec 2013 11:19

Poseł z naszego regionu Eugeniusz Kłopotek na antenie Radia TOK FM stwierdził, że za to co dzieje się wokół budżetu państwa należało by odwołać ministra finansów i premiera Donalda Tuska, który bezgranicznie zawierzył temu pierwszemu.

Kilka lat temu w moim zakładzie  kiedy dostrzegłem, że moja księgowa prowadzi wirtualną księgowość, wszedłem z dwoma współpracownikami, kazałem odebrać klucze, zapieczętować biuro i tak się skończyła historia jednej pani księgowej. Rostowski przez dłuższy czas prowadził trochę wirtualną księgowość. Tusk bezgranicznie mu zawierzył, a teraz chyba już myśli inaczej – mówił na antenie TOK FM Eugeniusz Kłopotek.

 

Uważa on, że jeżeli polityka rządu, który współtworzy także PSL nie zmieni się, to Platforma Obywatelska przegra wybory z kretesem. Natomiast partia Kłopotka Polskie Stronnictwo Ludowe może mieć problem, aby znaleźć się w Sejmie.

 

Poseł Eugeniusz Kłopotek słynie z tego, że zdarza mu się krytykował własny rząd. Od pewnego czasu nie pobiera pełnego uposażenia poselskiego, gdyż najbardziej sie skupia na kierowaniu Zakładem Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Kołudzie Wielkiej koło Inowrocławia. Z tego powodu nie uczestniczył w posiedzeniu Sejmu na początku lipca, gdy głosowane były dość kontrowersyjne kwestie jak ubój rytualny czy uznanie Zbrodni Wołyńskiej za ludobójstwo. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

« Maj 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.