Jesteś tutaj: HomeRegionJuż rok z Wami

Już rok z Wami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 26 październik 2013 10:01

26 października 2012 roku, po raz pierwszy mogliście Państwo przeczytać  publikacje na Portalu Kujawskiego. Przez ten czas w naszym regionie wydarzyło się jednak wiele istotnych wydarzeń, które staraliśmy się Państwu jak najrzetelniej przybliżać.

Wyjątkowość Portalu Kujawskiego wiąże się głównie z tym, że postawiliśmy w szczególności na poruszanie problemów zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Do tej pory brakowało medium, które szczególny nacisk położyło właśnie na te tereny.

 

Cieszy nas, że z miesiąca za miesiąc notujemy dość widoczny wzrost liczby czytelników. Co należy podkreślić szczególnie, coraz większa jest także grupa stałych użytkowników, którzy odwiedzając nas regularnie.

 

Dziękujemy i życzymy sobie i Państwu owocnej współpracy przez kolejne lata. W poniedziałek przygotujemy podsumowanie dotyczące realizacji misji publicznej przez ten rok. Natomiast w kolejnych dniach wystąpimy z inicjatywami, które będą miały na celu ułatwić mieszkańcom regionu udział w demokracji lokalnej. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- skumulowana liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 72.

 

Stan na dzień 29.03.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 79.

- skumulowana liczba osób w kwarantannie – 7783.

- liczba osób objętych nadzorem – 1614.

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP