Jesteś tutaj: HomeRegionPonad 10 mln na koncie WOŚP

Ponad 10 mln na koncie WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 13 styczeń 2013 18:55

Na chwilę obecną Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała już ponad 10 mln złotych. Dochód ze zbiórki trafi na ratowanie życia wcześniaków oraz na pomoc seniorom.

Przed godziną 19-tą konto WOŚP wynosiło ponad 10 mln złotych. Te pieniądze pochodzą głównie z licytacji. O pierwszych konkretnych wynikach zbiórki będziemy mogli powiedzieć dopiero bardzo późnym wieczorem, gdy rozliczone zostaną puszki, do których pieniądze zbierają wolontariusze.

 

W naszym regionie wraz z orkiestrą bawi się między innymi Bydgoszcz, Inowrocław, Nakło, Szubin i Kcynia. Dla mieszkańców tych miast przygotowano masę atrakcji. Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy informacji o żadnych incydentach naruszających finał WOŚP w kujawsko-pomorskim.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy