Jesteś tutaj: HomeSportNaprzód Jabłonowo przypomnia Zawiszy, że o awans musi jeszcze powalczyć

Naprzód Jabłonowo przypomnia Zawiszy, że o awans musi jeszcze powalczyć

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport niedziela, 24 marzec 2019 15:31

Po wysokim zwycięstwie nad Promieniem w pierwszej kolejce w rundzie wiosennej, w niedzielę Zawisza podejmował Naprzód Jabłonowo Pomorskie, był to mecz na pewno ciężki, którego wynik ważył się do końca gry.

 

W rundzie jesiennej Zawisza w Jabłonowie wygrał bardzo wysoko 0:5. Osoby, które widziały to spotkanie wiedzą, że nie była to jednak prosta przeprawa, bowiem aż do 67 minuty gdy wynik spotkania otworzył Adrian Brzeziński w tym meczu mogło wydarzyć się wszystko. Dzisiaj piłkarze z Jabłonowa przyjechali do Bydgoszczy i można było zauważyć, że bardzo chcieli pokazać, że tamten wynik to wypadek przy pracy.

 

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się piłkarze gości, którzy wykazywali większą determinację do zdobycia gola. I tak się też stało, bowiem w 12 minucie po stałym fragmencie gry wynik meczu otworzył Vołodymyr Golovatenko. Dla niebiesko-czarnych był to zimny prysznic, który skutkował ożywieniem się gospodarzy. W 31 minucie piłkę w pole karne otrzymuje Patryk Straszewski, który z małymi problemami umieszcza ją w bramkę. Mieliśmy remis. Takim też wynikiem skończyła się pierwsza odsłona tego meczu.

 

Druga połowa to już przewaga optyczna na boisku po stronie Zawiszy. W 66 minucie duże problemy z obroną niezbyt silnego strzału Michała Żurowskiego miał bramkarz gości Andrzej Szreiber, który wypuścił piłkę z rąk, co wykorzystał ponownie Straszewski, umieszczając ją w bramcę.

 

W 82 minucie Zawisza mógł podwyższyć prowadzenie, do sytuacji sam na sam z bramkarzem wychodzi Urtnowski, który zwodzi Szreibera i uderza na bramkę, trafia jednak w słupek.

 

Zawisza Bydgoszcz – Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 (1:1)

31 i 66 minuta – Patryk Straszewski

Vołodymir Golovalenko – 12 minuta

 

Zobacz szerszy materiał filmowy -  Z meczu Zawiszy z Naprzodem

 

Za tydzień trzeci z rzędu mecz rozgrywany przez Zawiszę w charakterze gospodarza (przy ulicy Sielskiej w Fordonie), tym razem przeciwko Sokołowi Radomin.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas