Jesteś tutaj: HomeSport9 kolejka IV ligi nie namieszała w czubie tabeli. Nerwowo było na Gdańskiej

9 kolejka IV ligi nie namieszała w czubie tabeli. Nerwowo było na Gdańskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 27 wrzesień 2020 13:13

Liderem po 9 kolejkach jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 22 punktów, ale ten klub ma jeden mecz rozegrany więcej od rywali z dalszych miejsc. Kolejne lokaty zajmują: Lider Włocławek, Zawisza Bydgoszcz (po 20 punktów) i Sportis Łochowo z 19 punktami. Kolejna Wda Świecie ma do Sportisu 4 punkty straty. Wszystkie wymienione kluby swoje spotkania w 9 kolejce wygrały.

Najciekawiej zapowiadał się pojedynek Zawiszy z Legią Chełmża. Zespół z Chełmży przed tygodniem sprawił niespodziankę pokonując Sportis i pozbawiając ten klub pozycji lidera. Bardzo dobrze w ten mecz weszli niebiesko-czarni, bowiem już w 19 minucie po bramkach: Żylińskiego i Sochania było 3:0. Legia charakter pokazała jednak w końcówce meczu – w 71 minucie bramkę kontaktową zdobył Szprenglewski, a dziesięć minut później było już tylko 3:2 dla Zawiszy. Zrobiło się nerwowo, ale Zawisza ten wynik utrzymał.

 

Gładko Pogoń Mogilno pokonał natomiast Sportis Łochowo 3:0, Lider Włocławek rozgromił 10:1 Cuiavię Inowrocław, zaś Włocłavia na wyjeździe Unię Gniewkowo 0:8.

 

Chemik Bydgoszcz przegrał 1:2 z Chełminianką Chełmno.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj