Jesteś tutaj: HomeSportKoszulki siatkarskie dla kobiet i mężczyzn – gdzie wykonać indywidualny projekt?

Koszulki siatkarskie dla kobiet i mężczyzn – gdzie wykonać indywidualny projekt?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Sport czwartek, 01 kwiecień 2021 19:06

Każdy zespół siatkarski powinien mieć spersonalizowane koszulki z własnym, drużynowym nadrukiem. Część zawodników stawia na gotowe projekty graficzne w określonym kolorze nawiązującym do barw klubu. Co jednak zrobić, kiedy drużyna ma jeszcze wyższe wymagania i marzy o unikalnych koszulkach siatkarskich wykonanych według własnego, wymyślonego projektu?

 

Indywidualny projekt, czy gotowy wzór?

Tak naprawdę, wiele znanych, dobrych marek sportowych (np. PEHA) oferuje nie tylko kilka, a nawet kilkanaście wzorów koszulek siatkarskich, a na dodatek każdy z nich dostępny jest jeszcze w kilku wariantach kolorystycznych. Włączając w to indywidulany nadruk czyli personalizację, istnieje naprawdę bardzo niewielkie prawdopodobieństwo, że dwie drużyny będą występować w identycznych koszulkach siatkarskich. Koszulki siatkarskie powinny mieć sportowy design, krój niekrępujący ruchów ciała i dodatkowe ważne dla sportowców funkcje. Można do nich zaliczyć np. właściwości wentylacyjne (wysoką przepuszczalność powietrza) i zdolność do odprowadzania wilgoci na zewnątrz dzianiny. Takie funkcje spełnia zazwyczaj wysokogatunkowa dzianina poliestrowa, która nie gromadzi wody, jest miła w dotyku, lekka i przewiewna.

 

 

Projektowanie indywidualnego wzoru

Jeśli jednak zespół ma zupełnie inną wizję na koszulki siatkarskie, niż któryś z gotowych, prezentowanych przez sprzedawcę modeli - można starać się o możliwość wyprodukowania indywidualnych, unikalnych koszulek według własnego zamysłu. Niestety nie jest to usługa bardzo popularna i powszechna, dlatego zespoły, które chcą nosić na sobie wyjątkowe modele – muszą naprawdę się postarać, aby znaleźć dobrego wykonawcę, który podejmie się takiego zadania. Indywidualny projekt obejmuje nie tylko unikalne, wybrane przez drużynę zestawienia kolorystyczne, ale i cały układ graficzny i rozmieszczenie personalizowanych elementów. Niektórzy polscy producenci odzieży sportowej (np. PEHA) podejmują się tworzenia unikalnych koszulek siatkarskich na specjalne zamówienie. Dzięki temu, można nadać zupełnie nowy wymiar starym projektom i skorzystać z podobnej usługi.

 

 

Koszulki siatkarskie, niezależnie od tego, czy będą przygotowane na indywidualne zamówienie, czy też będą zamówione według gotowego wzoru, powinny być przede wszystkim wygodne i oddychające. Każdy zawodnik po pierwsze musi czuć się wygodnie i swobodnie. Jeśli będzie miał zapewniony komfort, można wówczas bardziej skupić się na wyglądzie koszulek do siatkówki. Nowoczesne modele koszulek siatkarskich spełniają często nowe te role.

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021