Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicja ocenia słabo bezpieczeństwo w Bydgoszczy

Policja ocenia słabo bezpieczeństwo w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 02 marzec 2013 17:50

Z analizy Komendy Wojewódzkiej Policji wynika, że bezpieczeństwo w Bydgoszczy, w porównaniu z innymi miastami wygląda słabo. Policja proponuje miastu dodatkowe patrole, chce za nie pół miliona złotych.

 

Jak informuje PortalSamorządowy, w Toruniu w 2012 roku pojawiło się prawie 2,300 dodatkowych patroli, za które dopłaciło miasto. W Inowrocławiu prawie 1,700,a w Bydgoszczy ledwo 1318.

 

Miasto jest wstanie dopłacić tylko 250 tysięcy złotych.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

  • W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

    Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 199

 

Stan na dzień 03.04.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 156

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11284

- liczba osób objętych nadzorem – 1150

 

- liczba pobranych próbek – 3030

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów

Wiadomości z regionu