Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa ślizgawkę możemy pójść także w maju

Na ślizgawkę możemy pójść także w maju

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 24 kwiecień 2018 17:53

Początkowo planowano zamknąć na przerwę techniczną Torbyd późną wiosną. Duże zainteresowanie jakim cieszy się wciąż ten obiekt sprawia, że z lodowiska będziemy mogli korzystać przynajmniej do końca maja. Co będzie potem? Jeżeli nie będzie brakowało amatorów jazdy na łyżwach, to Torbyd może działać nawet latem.

Otwarcie Torbydu miało miejsce na początku roku. Jak wynika ze statystyk ratusza, do tej pory na tafli pojawiło się ponad 200 tys. osób.

 

Pojeździć na łyżwach będziemy mogli chociażby w zbliżający się weekend majowy – od wtorku 1 maja do piątku 4 maja lodowisko będzie czynne od godziny 14:00 do 21:30, z kilkoma 30 minutowymi przerwami technicznymi. Następnie w sobotę i niedzielę czynne będzie od godziny 9:00 do 20:30.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Grudziądzki szpital szpitalem wojewódzkim? Marszałek analizuje

    Grudziądzcy samorządowcy liczą, że będący powodem problemów finansowych miasta Grudziądza szpital przejmie województwo kujawsko-pomorskie, czyli przejdzie na utrzymanie wszystkich mieszkańców województwa. Ten pomysł krytykowany jest przez bydgoskiego radnego Romana Jasiakiewicza. Marszałek decyzji w tej sprawie nie podjął, zapowiada przeanalizowanie propozycji.

    Etykiety: Grudziądz
  • (Czarna) magia 500 plus

    Program 500 + zrobił furorę wśród polskich rodzin. Dzięki niemu partia rządząca zaskarbiła sobie zaufanie wyborców. Na pierwszy rzut oka wydaje się on pozytywny. Niestety, nawet najlepszy heros ma swoją wadę. Co jest piętą Achillesową programu 500 plus?

    Etykiety: 500Plus

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.