Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW poniedziałek według niedzielnego rozkładu jazdy

W poniedziałek według niedzielnego rozkładu jazdy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 09 listopad 2018 07:38
W poniedziałek według niedzielnego rozkładu jazdy Fot: Bartosz Bieliński

W środę Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą wolne w poniedziałek 12 listopada. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy w związku z tym zdecydował o tym, że komunikacja miejska będzie funkcjonowała według niedzielnych rozkładów jazdy. W takim kierunków poszło większość, jak nie wszystkie duże miasta.

Zupełnie inaczej do sprawy podchodzi kolej. Spółka PKP Intercity będzie kursować według rozkładów dla nich powszednich. Zyskać mogą natomiast planujący podróżował w ten wydłużony weekend, bowiem bilet weekendowy obejmie również poniedziałek. Kupując bilet weekendowy podróż możemy rozpocząć dzisiaj o godzinie 19:00, a zakończyć o godzinie 6:00 we wtorek 13 listopada, wszystko na jednym bilecie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • O tym dlaczego są to nudne wybory

  Za trzy tygodnie odbędą się najważniejsze wybory z cyklu, który rozpoczął się ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi. To jednak wybory samorządowe budziły znacznie większe emocje społeczne niż ma to miejsce teraz. Słyszę wiele opinii, że jest to nudna kampania. Dlaczego tak jest?

 • #ChodziOŻycie

  Według raportu “Badania zachowań pieszych i relacji pieszy-kierowca wrzesień –grudzień 2018 r.” piesi nie czują się bezpiecznie na pasach. Dlatego Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych skierowało do wojewody postulat o zmianę prawa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas