Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSzef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 29 listopad 2018 17:10
Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę” Fot: Bartosz Bieliński

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych przekazało szefowi Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Miejskiej symboliczną ,,kartę miejską”, chcąc go zachęcić do korzystania z transportu zbiorowego Zdaniem Pawła Górnego w ten sposób będzie wstanie zobaczyć, że komunikacja miejska nie funkcjonuje idealnie.

 

- Chcemy zaproponować, aby dyrektor jeździł komunikacją miejską, dlatego dajemy mu symboliczny bilet oraz 256 zł na bilet kwartalny – poinformował Paweł Górny – Wychodzimy z założenia, że nie zdaje sobie on do końca z problemów z jakimi borykają się pasażerowie komunikacji miejskiej, bowiem nie jeździ nią.

 

Górny wskazywał na jeżdżące z opóźnieniami autobusy i tramwaje, problemy z dystrybucją biletów oraz nieskutecznie reagującą na powstałe zdarzenia informacje pasażerską.

 

Symboliczną ,,kartę miejską" wraz z kwotą 256 zł Paweł Górny został w ratuszowej kancelarii.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas