Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSzef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 29 listopad 2018 17:10
Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę” Fot: Bartosz Bieliński

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych przekazało szefowi Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Miejskiej symboliczną ,,kartę miejską”, chcąc go zachęcić do korzystania z transportu zbiorowego Zdaniem Pawła Górnego w ten sposób będzie wstanie zobaczyć, że komunikacja miejska nie funkcjonuje idealnie.

 

- Chcemy zaproponować, aby dyrektor jeździł komunikacją miejską, dlatego dajemy mu symboliczny bilet oraz 256 zł na bilet kwartalny – poinformował Paweł Górny – Wychodzimy z założenia, że nie zdaje sobie on do końca z problemów z jakimi borykają się pasażerowie komunikacji miejskiej, bowiem nie jeździ nią.

 

Górny wskazywał na jeżdżące z opóźnieniami autobusy i tramwaje, problemy z dystrybucją biletów oraz nieskutecznie reagującą na powstałe zdarzenia informacje pasażerską.

 

Symboliczną ,,kartę miejską" wraz z kwotą 256 zł Paweł Górny został w ratuszowej kancelarii.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu