Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPlanujesz budowę domu? Organizują targi budowlane on-line

Planujesz budowę domu? Organizują targi budowlane on-line

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 18 styczeń 2021 06:45

W pandemii życie targowe zamarło, część wydarzeń przeniesiono do przestrzeni internetowej on-line. W sobotę 23 stycznia odbędzie się Akademia Budowy, w trakcie której będzie można w konwersacji z ekspertami dowiedzieć się jak zbudować dom taniej, ale też wdrożyć przy jego budowie korzystne rozwiązania. Akademia Budowy dedykowana jest odbiorcom z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wydarzeni składa się z prezentacji odbywających się w czasie rzeczywistym na żywo (możliwość interakcji z prowadzącymi za pośrednictwem czatu), dodatkowo każdy uczestnik uzyska dostęp do nagrań z około 9 godzinami porad praktycznych. Przez 8 godzin eksperci będą też udzielać indywidualnych konsultacji.

 

Akademia Budowy obejmować będzie dość szerokie spektrum zagadnień, począwszy od spraw formalnych związanych z załatwieniem pozwolenia na budowę, przez oferty kredytowe, czy rodzaje instalacji grzewczych, a skończywszy na instalacjach fotowoltaicznych i wystroju wnętrza.

 

Wydarzenie jest biletowane. Więcej informacji - https://akademiabudowy.pl/kujawsko-pomorskie

 

Warte obejrzenia

 • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

  W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

  Etykiety: piłka nożna
 • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

  Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021
 • Zieloni: Cała ta koncepcja powinna wylądować na śmietniku

  W czwartek władze województwa w Chełmie witały barkę z około 150 tonami ładunku, na tej uroczystości pojawili się też ekolodzy wyrażając swój protest wobec planów budowy kolejnych stopni wodnych na Wiśle. Tego samego dnia przez Urzędem Marszałkowskim działacze Zielonych i Polski 2050 Szymona Hołowni wyrazili poparcie dla postulatów ekologów. O krytyce polityki władz województwa rozmawiamy z Sylwestrem Jankowskim z Zielonych.

 • Siarzewo dzieli lewicę

  W 2019 roku lista lewicy w wyborach do Sejmu RP zdobyła w województwie kujawsko-pomorskim 4 mandaty poselskie. Wspólną listę stworzyło SLD, Wiosna oraz Razem. Po półtora roku widzimy w województwie kujawsko-pomorskim, że coraz więcej spraw dzieli formacje lewicowe. Zaczęło się od krytyki młodzieżówki Wiosny Roberta Biedronia wobec planów budowy stopnia wodnego w Siarzewie.

Wiadomości z regionu