Jesteś tutaj: Home

Zapowiada się kolejne ciekawe wydarzenie w centrum Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 28 listopad 2019 09:48
Nocny Batory Nocny Batory Archiwum

Pamiętacie Nocnego Batorego? Gdy na kilka godzin ulica Batorego za sprawą świateł zmieniła swój klimat. Na ulicy Gdańskiej Andrzejki świętowane będą dzień wcześniej – w piątek 29 listopadach – świętowanie będzie się odbywać ,,w bramie”.

Dokładniej w bramach, bo wydarzenie ,,Andrzejki w bramie” zaangażuje kilka lokacji położonych w południowej części ulicy Gdańskiej, w okolicach skrzyżowania z Dworcową. Nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych propozycji gastronomicznej, zapowiadającej się na bardzo dobrą kawy, a także warsztatów w rękodzielnictwa. Dodatkową atrakcją ma być wystawa zdjęć nieco starszej Bydgoszczy, utrwalonych przez zmarłego niedawno mistrz Jerzego Riegla.

 

 

Zapowiada się też dobra zabawa do przynajmniej północy. ,,Andrzejki w bramie” rozpoczną się o godzinie 17:00. Będzie to okazja do poznania urokliwych miejsc w tej części miasta, z których istnienia nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę.

 

Jest to kolejna inicjatywa menadżera starówki i śródmieścia, w celu przyciągnięcia bydgoszczan do centrum, aby to miejsce tętniło życiem. Nocny Batory zrobił dobre wrażenie, stąd też z ciekawością będzie się pojawić jutro w centrum Bydgoszczy.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy