Jesteś tutaj: Home

Połączenia z Warszawą mają wrócić od września

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 06 sierpień 2020 10:07
Połączenia z Warszawą mają wrócić od września Fot: PLB

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały w komunikacie, że od 1 września planują zwiększyć liczbę połączeń regionalnych. W nowej siatce znaleźć ma się Port Lotniczy Bydgoszczy. Loty z Warszawy do Bydgoszczy zostały zawieszone w marcu z powodu pandemii COVID-19.

Od 1 września uruchomione zostaną dwie nowe trasy z Warszawy: do Lublina i do Bydgoszczy.

 

- Po trudnym okresie obostrzeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dzięki wysiłkowi naszych pracowników i ogromnej życzliwości pasażerów, możemy konsekwentnie rozszerzać ofertę połączeń. W zaledwie trzy miesiące od czasu wznowienia regularnych operacji lotniczych sukcesywnie przywracamy połączenia z warszawskiego hubu do wszystkich krajowych portów, do których lataliśmy przed wybuchem pandemii. Powrót bezpośrednich połączeń do Bydgoszczy i Lublina to warta uwagi oferta dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i lubelskiego, którzy ponownie zyskują możliwość wygodnych przesiadek na Lotnisku Chopina na wiele atrakcyjnych połączeń LOT-u – mówi Krzysztof Moczulski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.

 

Samoloty z Warszawy do Bydgoszczy będą latały 6 razy w tygodniu (bez soboty – wylot o godzinie 23:10 ze stolicy). Natomiast loty powrotne będą również wykonywane 6 razy w tygodniu, z tym, że weekendowy wylot powrotny będzie miał miejsce już w niedzielę (wylot godzina 5:40).

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021