Jesteś tutaj: Home

Czy powstaną Młode Wilki w trzeciej odsłonie? O szansach mówił ,,Cichy” w Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 13 sierpień 2020 12:39

Młode Wilki to jeden z najbardziej kultowych polskich filmów z lat 90. Opowiadał on tym jak w tamtej rzeczywistości grupa młodych ludzi chciała dość do dużych pieniędzy, wchodząc na drogę przestępczą, przez co ich losy się pokrzyżowały. Jednym symboli tego filmu jest Jarosław Jakimowicz znany z filmów jako ,,Cichy”.


W ubiegłym tygodniu Jarosław Jakimowicz odwiedził Bydgoszcz, aby spotkać się z fanami. Odbył też dość dużą rozmowę z Grysiakiem&Goździewskim w urokliwej scenerii Brdy.

 

 

- Producentami Młodych Wilków, jeżeli one powstaną, bo ja jestem już ostrożny do tego, ale mamy napisany scenariusz. Kupiliśmy scenariusz od dobrego scenarzysty, za dość duże pieniądze, ale nam zależało żeby to było coś fajnego. Producentami byłbym ja, Piotrek Szwedes, jeszcze jeden człowiek, który produkuje ze Szwedesem sztuki teatralne, a trzecią osobą, która w tych Wilkach się znalazłaby  jest Zbyszek Suszyński – wyjaśniał Jarosław Jakimowicz.


Wskazuje on, że będzie to kooperacja części osób związanych z pierwszą odsłoną Młodych Wilków, bowiem nakręcona później część jako 1/2 nie wywołuje u nich już takich emocji jak pierwowzór.

 

Pełen wywiad do obejrzenia:

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021