Jesteś tutaj: Home

Wójt Białych Błot zakażony COVID-19. Z powodu epidemii nie ma jeszcze projektu budżetu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 18 listopad 2020 11:30

Do poniedziałku 16 listopada organy władzy wykonawczej powinny przedstawić projekty budżetów na 2021 rok radnym, Regionalnej Izbie Obrachunkowej oraz mieszkańcom. Nie we wszystkich gminach się to udało – w Białych Błotach COVID-19 miał dotknąć pracowników wydziału budżetowego, a także skarbnik gminy.

Dzisiaj wójt Dariusz Fundator poinformował, że rano dowiedział się, że również on jest zakażony COVID-19 - Tym bardziej - ze zdwojoną siłą - proszę o zachowywanie ostrożności i uszanowanie ogólnie przyjętych zasad, które mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa i apeluję o wzajemną troskę o zdrowie nas wszystkich – napisał na Facebook-u.

 

Niedotrzymanie terminu w tym wypadku, z przedstawieniem projektu budżetu nie powinno nieść dużych konsekwencji, co do zasady istotne powinno być, aby budżet został przez Radę Gminy uchwalony do końca roku. Wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker poinformował, że rząd chce jednak z uwagi na epidemię COVID-19 ten termin wydłużyć dla 2021 roku nawet do 31 marca.

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021