Jesteś tutaj: Home

Bruski i Brejza popierają Komorowskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne sobota, 14 luty 2015 22:16

W Katowicach prezydenci 29 miast podpisali ,,Deklarację obywatelską”, będącą poparciem dla walczącego o reelekcję Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego. Wśród sygnatariuszy tego porozumienia znaleźli się prezydenci Bydgoszczy i Inowrocławia.

Apelujemy do wszystkich, dla których zgoda narodowa jest wartością najwyższą, aby w nadchodzących wyborach wznieśli się ponad partyjne podziały i opowiedzieli się za kontynuacją misji Pana Bronisława Komorowskiego jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – czytamy w deklaracji podpisanej m.in. przez prezydentów Rafała Bruskiego i Ryszarda Brejzę. Z kujawsko-pomorskiego podpis pod tym dokumentem złożył także prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

 

 

- Tak, chcę być kandydatem obywatelskim, zarówno dlatego, że poparła mnie Platforma Obywatelska, jak i dlatego, że popierają mnie ci, którzy są reprezentantami Polski obywatelskiej. No bo kto może być lepszym reprezentantem obywateli, którzy świeżo podlegali weryfikacji wyborczej i przeszli przez nią we wspaniałym stylu – mówił prezydent Bronisław Komorowski.

 

Warto wspomnieć, że w czasie wyborów samorządowych do Bydgoszczy przyjechał prezydent Komorowski, który udzielił poparcia dla Rafała Bruskiego.

 

 

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.