Jesteś tutaj: HomeEurowyboryJeszcze w marcu Bydgoszcz odwiedzi Robert Biedroń

Jeszcze w marcu Bydgoszcz odwiedzi Robert Biedroń

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 21 marzec 2019 19:28

Partia Wiosna byłego prezydenta Słupska Roberta Biedronia według sondaży ma szansę zostać trzecią siłą w polskiej polityce za PiS-em i Koalicją Europejską. Dzisiaj w Bydgoszczy partia Wiosna rozpoczęła zbiórkę podpisów niezbędnych do rejestracji list wyborczych.

- Chcemy zagwarantować naszym wyborcom doświadczonych i wiarygodnych ludzi – mówił Wojciech Marszałek. Towarzyszyło mu kilka innych osób, nowych twarzy w bydgoskiej polityce.

 

Na dzisiaj jednak jeszcze bez nazwisk. Jedynki we wszystkich okręgach mają zostać ujawnione na konwencji, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Warszawie. Nieoficjalnie się mówi, że listę w województwie kujawsko-pomorskim otworzy była wicemarszałek Sejmu RP Wanda Nowicka.

 

- Proponuję wybór kandydatów do Parlamentu Europejskiego, którzy władają biegle językami obcymi. Nie może być tak, że osoby które nas reprezentują w Europarlamencie nie umieją wysłowić się językach obcych. Wiele spraw można załatwić w kuluarach, a tutaj niezbędna jest znajomość języka obcego – mówił o przyszłych listach Wiosny Marszałek.

 

29 marca odbędzie się konwencja Wiosny w Bydgoszczy, tego dnia obecny będzie lider ugrupowania Robert Biedroń.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021