Jesteś tutaj: HomeEurowyboryKonfederacja zaprasza na Marsz Normalności i zapowiada konwencję przeciwko LGBT

Konfederacja zaprasza na Marsz Normalności i zapowiada konwencję przeciwko LGBT

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 09 maj 2019 16:00

- Należy skończyć z tym, żeby krzykliwa mniejszość mogła narzucać swoje żądania normalnym ludziom, którzy sobie tego nie życzą. Musimy skończyć z tym terrorem – powiedział dzisiaj Marcin Sypniewski, kandydat Konfederacji, zapowiadając sobotni Marsz Normalności, który będzie kontrą do odbywającego się tego samego dnia Marszu Równości.

- W sobotę o 13 Konfederacja organizuje Marsz Normalności, on rozpocznie się w amfiteatrze przy ulicy Pod Blankami – zapowiada Sypniewski. Marsz zakończy się pod pomnikiem Kazimierza Wielkiego. Marsz Równości zacznie się natomiast o godzinie 14:00, więc pomiędzy tymi zgromadzeniami nie będzie kolizji.

 

- Marsz jest oczywiście odpowiedzią na organizowany w tym samym dniu Marsz Równości, będzie to manifestacja przywiązania do tradycyjnych wartości. Zapraszam na ten marsz wszystkich mieszkańców niezależnie od poglądów politycznych, proszę jedynie o niezabieranie tęczowych flag – mówił Marcin Sypniewski na konferencji prasowej, zorganizowanej razem z liderem listy Konfederacji Krzysztofem Drozdowski.

 

Zapowiedzieli oni również podjęcie zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem uchwały Rady Miasta Bydgoszczy przeciwko ideologii LGBT. Ma być to sprzeciw przeciwko obecności w szkołach wszelkiej maści edukatorów seksualnych.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021