Jesteś tutaj: HomeEurowyboryKandydaci do Parlamentu Europejskiego

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego

Napisał  Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego piątek, 10 styczeń 2014 18:22

Okręg nr 2: kujawsko-pomorskie:

 

Lista nr 1:

Solidarna Polska

1.Ireneusz Stachowiak

2. Stefan Łuczak

3. Mariusz Kałużny

4. Katarzyna Kaczmarek-Sławińska

5. Bogdan Łabędzki

6. Natalia Kotlewska

7. Krzysztof Czarnecki

8. Katarzyna Walkowska

9. Agnieszka Matczak

10. Sławomir Ciecierski

Lista nr 2:

Ruch Narodowy

1 dr Marta Cywińska

2 Wojciech Wilkowski

3 Piotr Hrabski

4Weronika Szendel

5 Wojciech Połączak

6 Irena Borucka

7 Miłosz Anduła

8 Julia Laskowska

9 Jakub Jerzy Piotrowski

10 dr Rafał Długosz

 

Lista nr 3:

SLD - UP

1.Janusz Zemke

2. Elżbieta Krzyżanowska
3. Urszula Polak
4. Krzysztof Grządziel
5. Urszula Iwicka
6. Łukasz Kowarowski
7. Danuta Brzoskowska
8. Jan Wadoń
9. Beata Gaik-Mazurek
10. Maciej Makowski

 

 

Lista nr 4:

Prawo i Sprawiedliwość

1. Kosma Złotowski

2. Andrzej Zybertowicz

3. Marzenna Drab

4. Banaszak Adam

5. Wojciech Kowalski

6. Małgorzata Stolecka

7. Robert Szafrański

8. Beata Adamowicz

9. Jacek Zająkała

10. Joanna Beata Borowiak

 

Lista nr 5:

Europa Plus - Twóch Ruch 

1. Kazimiera Szczuka

2. Łukasz Krupa

3. Hanna Strauss

4. Mirosław Królewicz

5. Joanna Borowska

6. Jacek Kwaśniewski

7. Natalia Falkowska-Wierczewska

8. Jarosław Wojtas

9. Ewa Cieślakowska

10. Maciej Wydrzyński

 

 Lista nr 6:

Polska Razem

    1.Maciej Marzec
    2.Iwona Michałek
    3.Krzysztof Kozłowski
    4.Wojciech Prokopowicz
    5.Jacek Nalaskowki
    6.Katarzyna Błądek
    7.Joanna Szamocka
    8. Dariusz Laskowski
    9.Monika Pogonowska-Szatkowska
        10.Andrzej Walkowiak

 

 Lista nr 7

Nowa Prawica

1. Jacek Kostrzewa

2. Arkadiusz Osiński

3.Marta Nowicka

4.Kamil Cięgutora

5.Marlena Rybacka

6.Dariusz Wieczorek

7.Magdalena Wysińska

8.Magdalena Dorosińska

9.Łukasz Bronowski

10.Tomasz Krawczyszyn

 

 Lista nr 8:

Platforma Obywatelska

1.Jan Vincent Rostowski
2.Otylia Jędrzejczak
3.Tadeusz Zwiefka
4.Anna Jarosz
5.Sławomir Kopyść
6.Elżbieta Piniewska
7.Zbigniew Pawłowicz
8.Józef Eliasz
9.Dariusz Krakowiak
10.Alicja Witkowska-Araszkiewicz

 

Lista nr 9:

PSL 

1. Eugeniusz Kłopotek

2.Ewa Mes

3.Piotr Petrzykowski

4.Krzysztof Baranowski

5.Edyta Zakrzewska

6.Ewa Kierzkowska

7.Andrzej Owczarz

8.Magdalena Wichrowska

9.Dariusz Kurzawa

10.Zbigniew Sosnowski


 

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Październik 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31