Jesteś tutaj: HomeInowrocławNie ma gdzie parkować

Nie ma gdzie parkować

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 04 marzec 2013 20:25

Brak miejsc parkingowych w okolicy Starego Miasta utrudnia życie mieszkańcom Inowrocławia i przyjezdnym. Problem z pozostawieniem samochodu istnieje także obok Szpitala Powiatowego.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Miejskiej, radni SLD zaalarmowali, że w w ścisłym centrum Inowrocławia jest problem z miejscami parkingowymi. Interpelacje na piśmie skierowała także radna Grażyna Dziubich, która skupiła się z kolei na szpitalu.

 

Pod placówką zdrowia, w godzinach szczytu pojawia się duży problem z parkowaniem, przez to pacjenci często parkują na chodniku i na terenie zieleni, co kończy się w wielu przypadkach mandatem od Straży Miejskiej. Radna liczy, że prezydent przekaże interpelacje do starostwa powiatowego, które mogło by zdecydować o poszerzeniu parkingu.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu