Jesteś tutaj: HomeInowrocławKandydaci podsumowują kampanie

Kandydaci podsumowują kampanie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 19 październik 2018 19:18

Co mieszkańcom Inowrocławia tuż przed końcem kampanii wyborczej mają do powiedzenia kandydaci na urząd prezydenta. Prezentujemy zestawienie podsumowań, jakie udzielili kandydaci portalowi Ki24.info.

Ryszard Brejza

To, że Inowrocław się rozwija to zasługa państwa. Sprawa o którą warto jest walczyć nadal, po jednym warunkiem, że czynimy to wspólnie. Inowrocław zasługuje na to, aby móc zrealizować wszystkie projekty, które zostały rozpoczęte. Co o tym zdecyduje? Zdecydujecie państwo.

 

Anna Ludwisiak-Kawecka

Mój program wyborczy zawiera się w słowach Lepszy Inowrocław, którego realizacja opiera się na tym, aby Inowrocław był lepszy, czyli przyjazny, bezpieczny i czysty. Aby był miastem, w którym dobrze się mieszka i do którego się wraca z przyjemnością, które się nie wyludnia, do którego przyjeżdżają rzesze turystów i kuracjuszy.

 

Jacek Olech

Ja niewłaściwy rytm pracy i życia w naszym mieście odczuwam bardzo mocno. Czuje jednocześnie ogromną odpowiedzialność za przyjęcie roli prezydenta w tym mieście. Mając ogromne doświadczenie życiowe, zawodowe i ukończone odpowiednie nauki w szkołach wyższych, chciałbym zapewnić państwa, że mogę razem ze swoim teamem Olech2018 lepiej poprowadzić to miasto.

 

Janusz Radzikowski

Chciałbym osiągnąć dobry wynik, ale nie dla siebie, ale dlatego, żeby w tym mieście żyło się lepiej. W swej kampanii nie prowadziłem żadnej tzw. brudnej kampanii, nikogo nie obrażałem i na nikogo nie donosiłem do instytucji. Po prostu prowadziłem merytoryczną kampanie, która miała przede wszystkim pokazać stop wyludnianiu się naszego miasta.

 

Ireneusz Stachowiak

Startuje z hasłem ,,Inowrocław nowych możliwości”. Dla naszych seniorów, dla dzieci i młodzieży, organizacji pozarządowych. Żeby Inowrocław rozwijał się lepiej i szybciej, potrzeba przede wszystkim dobrej współpracy, dobrej współpracy z rządem, współpracy z samorządami, naszymi sąsiadami. Musimy pozyskiwać lepiej, skuteczniej środki zewnętrzne. Musimy zadbać o przebudowę dróg krajowych 15 i 25 – Inowrocław dzisiaj jako jedyne miasto prezydenckie nie posiada dostępu do dróg szybkiego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

  • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

    Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.