Jesteś tutaj: HomeInowrocławKandydaci podsumowują kampanie

Kandydaci podsumowują kampanie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 19 październik 2018 19:18

Co mieszkańcom Inowrocławia tuż przed końcem kampanii wyborczej mają do powiedzenia kandydaci na urząd prezydenta. Prezentujemy zestawienie podsumowań, jakie udzielili kandydaci portalowi Ki24.info.

Ryszard Brejza

To, że Inowrocław się rozwija to zasługa państwa. Sprawa o którą warto jest walczyć nadal, po jednym warunkiem, że czynimy to wspólnie. Inowrocław zasługuje na to, aby móc zrealizować wszystkie projekty, które zostały rozpoczęte. Co o tym zdecyduje? Zdecydujecie państwo.

 

Anna Ludwisiak-Kawecka

Mój program wyborczy zawiera się w słowach Lepszy Inowrocław, którego realizacja opiera się na tym, aby Inowrocław był lepszy, czyli przyjazny, bezpieczny i czysty. Aby był miastem, w którym dobrze się mieszka i do którego się wraca z przyjemnością, które się nie wyludnia, do którego przyjeżdżają rzesze turystów i kuracjuszy.

 

Jacek Olech

Ja niewłaściwy rytm pracy i życia w naszym mieście odczuwam bardzo mocno. Czuje jednocześnie ogromną odpowiedzialność za przyjęcie roli prezydenta w tym mieście. Mając ogromne doświadczenie życiowe, zawodowe i ukończone odpowiednie nauki w szkołach wyższych, chciałbym zapewnić państwa, że mogę razem ze swoim teamem Olech2018 lepiej poprowadzić to miasto.

 

Janusz Radzikowski

Chciałbym osiągnąć dobry wynik, ale nie dla siebie, ale dlatego, żeby w tym mieście żyło się lepiej. W swej kampanii nie prowadziłem żadnej tzw. brudnej kampanii, nikogo nie obrażałem i na nikogo nie donosiłem do instytucji. Po prostu prowadziłem merytoryczną kampanie, która miała przede wszystkim pokazać stop wyludnianiu się naszego miasta.

 

Ireneusz Stachowiak

Startuje z hasłem ,,Inowrocław nowych możliwości”. Dla naszych seniorów, dla dzieci i młodzieży, organizacji pozarządowych. Żeby Inowrocław rozwijał się lepiej i szybciej, potrzeba przede wszystkim dobrej współpracy, dobrej współpracy z rządem, współpracy z samorządami, naszymi sąsiadami. Musimy pozyskiwać lepiej, skuteczniej środki zewnętrzne. Musimy zadbać o przebudowę dróg krajowych 15 i 25 – Inowrocław dzisiaj jako jedyne miasto prezydenckie nie posiada dostępu do dróg szybkiego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Bydgoszcz zorganizuje I Memoriał Ireny Szewińskiej

  Postaci zmarłej w czerwcu Ireny Szewińskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, była bowiem jedną z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek, a najprawdopodobniej najbardziej. Od 2005 roku przysługiwał jej również tytuł Honorowej Obywatelki Bydgoszczy, z naszym miastem była związana emocjonalnie w sposób szczególny. PZLA postanowił zorganizować memoriał jej pamięci. Zapadła decyzja o organizacji I edycji w Bydgoszczy.

 • Osielsko udanie rozpoczyna sezon baseballowy w Ekstralidze

  Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko bardzo udanie zainaugurowali sezon 2019. W meczach I kolejki Ekstraligi odnieśli na własnym boisku dwa zdecydowane zwycięstwa nad Barons Wrocław. Oba spotkania zakończyły się przed czasem wskutek wysokiej przewagi punktowej gospodarzy.

Wiadomości sportowe

 

19 kwietnia 1346 roku król Kazimierz III Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie.

Kosma Złotowski

 • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

  Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

  Etykiety: strajk nauczycieli
 • Przez tą politykę się zapomnieliśmy. Pomyślmy o uczniach (komentarz)

  Za nieco dwa tygodnie powinny rozpocząć się matury, ale wielu uczniów nie wie nawet czy będą do nich dopuszczeni, bowiem najpierw muszą ukończyć szkoły średnie. Problem w tym, że wielu nauczycieli którzy powinni im wystawić oceny końcowe obecnie strajkuje. Strajk pracowników oświaty stał się elementem sporu politycznego, który dzieli Polaków od dawna, strony sporu zabarykadowały się na swoich pozycjach. Mało kto jednak myśli o maturzystach. Stąd też apel pomyślmy najpierw o nich.

  Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.