Jesteś tutaj: HomeInowrocławKandydaci podsumowują kampanie

Kandydaci podsumowują kampanie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 19 październik 2018 19:18

Co mieszkańcom Inowrocławia tuż przed końcem kampanii wyborczej mają do powiedzenia kandydaci na urząd prezydenta. Prezentujemy zestawienie podsumowań, jakie udzielili kandydaci portalowi Ki24.info.

Ryszard Brejza

To, że Inowrocław się rozwija to zasługa państwa. Sprawa o którą warto jest walczyć nadal, po jednym warunkiem, że czynimy to wspólnie. Inowrocław zasługuje na to, aby móc zrealizować wszystkie projekty, które zostały rozpoczęte. Co o tym zdecyduje? Zdecydujecie państwo.

 

Anna Ludwisiak-Kawecka

Mój program wyborczy zawiera się w słowach Lepszy Inowrocław, którego realizacja opiera się na tym, aby Inowrocław był lepszy, czyli przyjazny, bezpieczny i czysty. Aby był miastem, w którym dobrze się mieszka i do którego się wraca z przyjemnością, które się nie wyludnia, do którego przyjeżdżają rzesze turystów i kuracjuszy.

 

Jacek Olech

Ja niewłaściwy rytm pracy i życia w naszym mieście odczuwam bardzo mocno. Czuje jednocześnie ogromną odpowiedzialność za przyjęcie roli prezydenta w tym mieście. Mając ogromne doświadczenie życiowe, zawodowe i ukończone odpowiednie nauki w szkołach wyższych, chciałbym zapewnić państwa, że mogę razem ze swoim teamem Olech2018 lepiej poprowadzić to miasto.

 

Janusz Radzikowski

Chciałbym osiągnąć dobry wynik, ale nie dla siebie, ale dlatego, żeby w tym mieście żyło się lepiej. W swej kampanii nie prowadziłem żadnej tzw. brudnej kampanii, nikogo nie obrażałem i na nikogo nie donosiłem do instytucji. Po prostu prowadziłem merytoryczną kampanie, która miała przede wszystkim pokazać stop wyludnianiu się naszego miasta.

 

Ireneusz Stachowiak

Startuje z hasłem ,,Inowrocław nowych możliwości”. Dla naszych seniorów, dla dzieci i młodzieży, organizacji pozarządowych. Żeby Inowrocław rozwijał się lepiej i szybciej, potrzeba przede wszystkim dobrej współpracy, dobrej współpracy z rządem, współpracy z samorządami, naszymi sąsiadami. Musimy pozyskiwać lepiej, skuteczniej środki zewnętrzne. Musimy zadbać o przebudowę dróg krajowych 15 i 25 – Inowrocław dzisiaj jako jedyne miasto prezydenckie nie posiada dostępu do dróg szybkiego ruchu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

 • Ze Spartą Brodnica na remis

  Kolejny remis w tym tygodniu odnotowują w meczu sparingowym piłkarze Zawiszy. W piątek przy sztucznym świetle, na bocznym boisku stadionu Zawiszy zremisowali z IV ligową Spartą Brodnica, tym razem bezbramkowo. Motywować może zremisowanie z rywalem z wyższej klasy, tym bardziej w sytuacji gdy Sparta znajduje się w czołówce tabeli.

Wiadomości sportowe

« Luty 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kosma Złotowski

 • Zdesperowani rolnicy wyjechali na drogi

  W środę na drodze krajowej nr 25, na północ od Bydgoszczy kilkadziesiąt ciągników rolniczych wzięło udział w proteście. Zarzucają wojewodzie i ministrowi Ardanowskiemu brak chęci dialogu, co miało skłonić ich do wyjechania na ulicę. Policjanci starali się kierować ruchem oraz wyznaczać objazdy, aby w jak największym stopniu zmniejszyć dla kierowców uciążliwość tego protestu.

 • Tak GDDKiA widzi przebieg drogi S-10

  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska rozpoczyna procedowanie raportu środowiskowego dla budowy drogi ekspresowej S-10, który dostarczyła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Prezentujemy wariant przebiegu drogi ekspresowej rekomendowany przez GDDKiA.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.