Jesteś tutaj: HomeInowrocławFlixbus uruchamia autobus z Inowroclawia do Karpacza

Flixbus uruchamia autobus z Inowroclawia do Karpacza

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 27 luty 2020 13:39

Od 2 kwietnia będzie można dojechać z Inowrocławia bezpośrednio autobusem do Karpacza. Flixbus uruchamia sezonowego połączenie nr 1384 z Olsztyna do Karpacza.

 

Jest to połączenie sezonowe, czyli planowane na okres od 2 kwietnia do 2 listopada. Autobusy będą się zatrzymywały m.in. w Ostródzie, Iławie, w Grudziądzu, w Toruniu, Gnieźnie, Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu i Jeleniej Górze. W dużej mierze Flixbus będzie zatem konkurował z połączeniem kolejowym. Autobusy w Inowrocławiu będą się zatrzymywały na dworcu przy Placu Kasprowicza 5.

 

Bilety sprzedawane są za pośrednictwem aplikacji, pojawią się też w siedzibie InLOT przy ulicy Solankowej 77.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • W sierpniu rusza sezon lekkoatletyczny. Za dwa tygodnie II Memoriał Ireny Szewińskiej

    Irena Szewińska to jedna z najwybitniejszych polskich sportsmenek, ale też osoba która jak przyznają lokalnie działacze, dzięki której Bydgoszcz miała szansę zaistnieć jako organizator dużych imprez lekkoatletycznych o randze międzynarodowej. 19 sierpnia odbędzie się na stadionie Zawiszy II memoriał jej imienia.

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu