Jesteś tutaj: HomeInowrocławW powiecie inowrocławskim sytuacja epidemiczna dynamicznie się pogarsza

W powiecie inowrocławskim sytuacja epidemiczna dynamicznie się pogarsza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 luty 2021 17:38

Dzisiaj w powiecie inowrocławskim stwierdzono 93 nowe przypadki zakażeń COVID-19, o 9 mniej niż w znacznie większym Toruniu. Średnia zakażeń dla ostatnich 7 dni na 100 tys. mieszkańców wzrosła w powiecie inowrocławskim do 35.

Porównywanie średnich zakażeń na 100 tys. mieszkańców, pozwala porównywać sytuację epidemiczną w ramach poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego. W poniedziałek, gdy prezentowaliśmy tygodniowy raport ten wskaźnik dla powiatu inowrocławskiego wynosił 30, mamy zatem w ciągu zaledwie 3 dni wzrost o 5. W ubiegły poniedziałek, czyli jakieś 10 dni temu ten współczynnik wynosił zaledwie 20. Mamy zatem w powiecie inowrocławskim bardzo dużą dynamikę wzrostu.

 

W skali województwa kujawsko-pomorskiego jest ten współczynnik wynosi 26, od poniedziałku wzrósł o 1.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu