Jesteś tutaj: HomeInowrocławAreszt tymczasowy za usiłowanie rozboju

Areszt tymczasowy za usiłowanie rozboju

Napisane przez  Agnieszka Filus Opublikowano w Inowrocław czwartek, 22 listopad 2012 17:34

Od pewnego czasu funkcjonariusze inowrocławskiej Policji byli w trakcie wyjaśniania sprawy 22-letniego mężczyzny dotyczącej usiłowania rozboju. Sprawca w dniu 18 października bieżącego roku, usiłował wyłudzić pieniądze od znajomego grożąc mu przy tym nożem.

 

 Zaatakowanemu mężczyźnie udało się oswobodzić, a o przestępstwie poinformował Policję. Rozbójnik od tamtego czasu ukrywał się. Dzięki zebranym informacjom, Policji udało się ustalić, że nie było to pierwsze przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. W czerwcu i październiku 2012r. dwukrotnie okradł z pieniędzy tego samego mężczyznę. W poniedziałek, 19.11 nastąpił przełom w sprawach, gdyż została ustalona kryjówka 22-latka. Został on zatrzymany w jednym z mieszkań przy ul. Hoyera w Inowrocławiu.


Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania dwóch kradzieży oraz usiłowania rozboju z nożem. Na podstawie zgromadzonych przez policję dowodów, prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do sądu, gdzie usłyszał, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Warte obejrzenia

 • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

  Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

 • Zawisza bliski zakończenia roku na pozycji lidera, Sportis przegrywa sensacyjnie z ousiderem

  Dzisiaj rozgrywane były mecze 16 kolejki IV ligi – ostatniej w roku 2020; runda zasadnicza zakończy się po 18 kolejkach – pozostałe dwie rozegrane zostaną wiosną. Prawie wszystkie kluby mają jednak jeszcze do rozegrania w tym roku zaległe mecze, które zostały przeniesione z uwagi na pandemię COVID-19. Najciekawszym meczem będzie zaległy pojedynek 15 kolejki pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Włocłavią Włocławek, mecz którego stawką może być pozycja lidera – zaplanowany jest on na 28 listopada.

  Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

 • W poniedziałek czeka nas debata o stanie psychiatrii

  Polska jest w czołówce Europy pod względem liczby samobójstw – zaznacza Najwyższa Izba Kontroli, w wystąpieniu, w którym dość negatywnie ocenia stan polskiej psychiatrii, w tym szczególnie dziecięcej i młodzieżowej. O sytuacji psychiatrii w naszym województwie będzie rozmawiał na poniedziałkowej sesji Sejmik Województwa. Będziemy chcieli tę debatę dla Państwa transmitować.

 • Emisja COVID-19 w kujawsko-pomorskim ponownie przyśpiesza

  Od kilku dni po kontrowersyjnych decyzjach Ministerstwa Zdrowia nie jesteśmy wstanie monitorować liczby aktywnych przypadków w województwie kujawsko-pomorskim. Jak wynika jednak z wyliczeń jakie udostępnił nam Adam Gapiński w czwartek współczynnik reprodukcji wirusa R przekroczył 1, przez co weszliśmy ponownie w fazę rozwoju epidemii.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu