Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzy miasto powinno opłacać wykonawców WOŚP? (wideo)

Czy miasto powinno opłacać wykonawców WOŚP? (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 22 styczeń 2013 21:14

Wśród zarzutów kierowanych wobec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez wiele środowisk jest generowanie kosztów, które muszą pokrywać samorządy na finansowanie artystów. Radny Jacek Olech zainteresowany jest jaki był koszt sprowadzenia do Inowrocławia Gienka Loski.

O gustach się nie dyskutuje, dlatego nie będę przytaczał głosów krytycznych oceniających bardzo nisko dokonania artystyczne tego pana – mówił w czasie interpelacji sesji Rady Miejskiej Jacek Olech.

 

Ile dokładnie kosztował występ pana Loski? Honorarium, koszty podróży, hoteli, itp. Po drugie kto zdecydował, że to właśnie pan Loska został głównym wykonawcom w czasie finału WOŚP w Inowrocławiu? – pyta radny prezydenta – Przecież finały Orkiestry zawsze przyciągają ludzi, niezależnie od wykonawcy. Czy nie mamy w Inowrocławiu i okolicach równie lub bardziej wartościowych artystów?

 

Radny Olech przytoczył także informację, że duża część artystów wspierających WOŚP występowało tego dnia za darmo.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu