Jesteś tutaj: HomeRegionCałbecki mówi o Toruniu jako o swoim mieście

Całbecki mówi o Toruniu jako o swoim mieście

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 05 wrzesień 2013 13:03

Kampania Platformy Obywatelskiej ,,Skuteczni dla Torunia” nabiera rozpędu. Po bilbordach na ulicach Torunia, w internecie pojawiły się spoty, na jednym z nich marszałek województwa Piotr Całbecki opowiada o działalności swojej partii. Mówi to z takim przekonaniem, że chyba nikt nie uwierzy, że nie zależy mu na Toruniu.

Niech Pan marszałek będzie gospodarzem całego województwa, a nie tylko Torunia – te słowa już cyklicznie kierują pod adresem marszałka Całbeckiego bydgoskiego młodzieżówki. Najnowszy spot pokazuje, że coś w tych zarzutach jest na rzeczy.

 

Cieszę się, że jako marszałek województwa z ramienia Platformy Obywatelskiej, ale i wcześniej jako pracownik Urzędu Miasta staraliśmy się pomagać i efektywnie współpracować na rzecz każdej euro i każdej złotówki pozyskiwanej na rozwój naszego pięknego miasta  mówi Całbecki, który następnie chwali się dokonaniami PO w Toruniu, między innymi – Przepiękną starówką.

 

Jak sie dowiadujemy kampania ,,Skuteczni dla Torunia” finansowana jest z grantu jakie uzyskały toruńskie struktury PO z warszawskiej centrali. W momencie, gdy rząd mówi o potrzebie 8 miliardów cięć,  to na budowanie wizerunku części działaczy pewnej partii pieniądze się znajdują.  

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja