Jesteś tutaj: HomeSportZawisza wraca na boisko

Zawisza wraca na boisko

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 31 styczeń 2019 22:10
Przygotowania na hali Przygotowania na hali

W połowie stycznia V ligowy Zawisza Bydgoszcz ruszył z intensywnymi przygotowaniami do rundy wiosennej. W sobotę niebiesko-czarni rozegrają pierwszy sparing w tym roku – rywalem będzie Nielba Wągrowiec. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 13:00 w Wągrowcu.

W międzyczasie trener Zawiszy Jacek Łukomski odbył czterodniowy staż w klubie Legii Warszawa.

 

Sobotni sparing partner Zawiszy występuje w IV lidze, po rundzie jesiennej zajmował 2 lokatę w grupie wielkopolskiej. Jest to zatem klub mający szansę zagrać w przyszłym sezonie w III lidze. W planie sparingowym Zawiszę będą testowali głównie IV ligowcy – za tydzień niebiesko-czarni zmierzą się z Jeziorakiem Iława z Warmii, w planie znajduje się również mecz z Unią Janikowo.

 

Zawisza po rundzie jesiennej zajmuje w V lidze pozycję lidera z przewagą 4 punktów do Mustanga Ostaszewo. Runda wiosenna zapowiada się na dość trudną, szczególnie że Mustang oraz trzeci Start Pruszcz Pomorski jesienią potrafili wygrać z Zawiszą.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy