Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNad Brdą powstaje most w ramach drogi S-5 [wideo lotnicze]

Nad Brdą powstaje most w ramach drogi S-5 [wideo lotnicze]

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 02 luty 2018 22:31
Nad Brdą powstaje most w ramach drogi S-5 [wideo lotnicze] Fot: Dream White Studio www.StudioDW.pl

W ramach budowy północnej obwodnicy Bydgoszczy, w przebiegu drogi ekspresowej S-5, nieopodal węzła Tryszczyn (skrzyżowanie z drogą krajową nr 25), powstanie most nad rzeką Brdą. Prace w tym miejscu trwają już od pewnego czasu – ich zaawansowanie prezentujemy w naszym filmowym raporcie.

 

Odcinek Tryszczyn – Aleksandrowo liczyć będzie 14,7 km, jego wykonawcą jest firma Intercor.

 

 

 

 

 

 

Lokaliacja na mapie

Grafika: GDDKiA w oparciu o OpenStreetMaps

 

W piątek zaprezentowaliśmy materiał z budowy wiaduktu nad torami, nieopodal stacji kolejowej w Maksymilianowie. WięcejPod Maksymilianowem rozpoczęła się budowa wiaduktu nad torami [wideo lotnicze]

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Zawisza po niespecjalnym meczu pokonuje Flisaka

  W meczu 6 kolejki V ligi Zawisza pokonał w Bydgoszczy zespół Flisaka Złotoria, dzięki czemu zajmuje pozycję samodzielnego lidera ligi. Mecz rozegrany na stadionie przy ulicy Sielskiej w Fordonie do najciekawszych nie należał, było to raczej jedno z gorszych spotkań w wykonaniu niebiesko-czarnych.

 • Zawisza zagra w pucharze z BKS-em

  K-PZPN rozlosował pary III rundy Okręgowego Pucharu Polski, 26 września czeka nas pojedynek dwóch klubów piłkarskich będących członkami CWZS Zawisza: Zawiszy Bydgoszcz i BKS-u Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Kujawsko-pomorskie może stracić ponad 0,6 mld zł z Unii Europejskiej

  Zaniepokojenie wdrażaniem funduszy europejskich przez część województw wyraził wiceminister Jerzy Kwieciński – w skali kraju bezpowrotnie zagrożone jest 1,3 mld euro, najwięcej stracić może województwo kujawsko-pomorskie.

 • Zamieszanie wokół list do sejmiku

  Zgodnie z kalendarzem wyborczym rejestracja kandydatów na radnych wojewódzkich powinna się zakończyć w poniedziałek o godzinie 23:59. Praktycznie do chwili obecnej ten proces nie został zakończony. Co możemy jednak zauważyć, to dużą liczbę komitetów, które wystawiły kandydatów – łącznie 12.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.