Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW czwartek na Mostowej Wigilia Miejska

W czwartek na Mostowej Wigilia Miejska

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 19 grudzień 2018 07:49
W czwartek na Mostowej Wigilia Miejska Fot: UMB

Od kilku dni na bydgoskim moście odbywa się jarmark świąteczny, który można już wstępnie uznać za sukces, bowiem odwiedzających nie brakuje. Dużo atrakcji czeka nas jutro (20 grudnia), przy okazji tradycyjnej już Wigilii Bydgoskiej, w czasie której będziemy mogli się przełamać opłatkiem z prezydentem.

 

Głównym bohaterem tego wydarzenia będzie jednak Święty Mikołaj, który do Bydgoszczy wybiera się ze śnieżnej Laponii. Z nim spotkać będą się mogli najmłodsi. Przewidziano dodatkowo szereg innych atrakcji, bydgoscy restauratorzy przygotują specjalne stoły. Wigilię będzie pierwszy raz obchodzić w nowej scenerii, warto udać się na Mostową i zobaczyć ją na własne oczy.

 

Wigilia rozpocznie się o godzinie 16:00.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas