Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzypominamy ważne stanowisko Rady Miasta Bydgoszczy

Przypominamy ważne stanowisko Rady Miasta Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 październik 2020 06:22

26 sierpnia Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła stanowisko, w którym zaapelowała do bydgoszczan, aby w okresie jesienno-zimowym przestrzegać zaleceń epidemicznych. Był to również wyraz solidarności z pracownikami służby zdrowia oraz krytyczne odniesienie do głosów kwestionujących istnienie pandemii. Dzisiaj – dwa miesiące po przyjęciu tego stanowiska, sytuacja epidemiczna w Bydgoszczy jest znacznie trudniejsza, samo stanowisko wydaje się przejawem mądrości bydgoskiego samorządu.

 

 

Porównanie wykresów odnośnie liczby aktualnie chorych na dzień 26 sierpnia i 19 października

 

 

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu