Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDombrowicz zaprasza seniorów na drugie śniadanie z muzyką

Dombrowicz zaprasza seniorów na drugie śniadanie z muzyką

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 wrzesień 2014 10:29

W środę przypadać będzie Światowy Dzień Osób Starszych, z tej okazji kandydat na prezydenta Konstanty Dombrowicz zaprasza bydgoskich seniorów na śniadanie z muzyką do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej na WSG przy ulicy Garbary.

Kandydat przedstawi seniorom swój program wyborczy dla osób starszych. Nie zabraknie także poczęstunku i tego co najważniejsze, czyli dobrej muzyki.

 

Początek spotkania godzina 10:00. Potrwać ma ono około 1,5 godziny.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu