Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKolejna rozprawa pomiędzy Zawiszą i ZUS. Tym razem utajniona

Kolejna rozprawa pomiędzy Zawiszą i ZUS. Tym razem utajniona

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 wrzesień 2014 16:19

We wtorek przed sądem zeznawali byli zawodnicy Zawiszy Cezary Stefańczyk oraz Łukasz Skrzyński, a także były pracownik Urzędu Miasta Adam Soroko. Na wniosek klubu WKS Zawisza Bydgoszcz SA przebieg rozprawy był utajniony.

Soroko obecnie pracuje w Ministerstwie Sportu w Warszawie, wcześniej jako urzędnik ratusza zajmował się sportem. Radca prawna reprezentująca klub zawnioskowała o utajnienie przebiegu rozprawy, uzasadnienie tego wniosku zostało przedstawione już w trakcie tajnej części rozprawy. Sąd poinformował wówczas publiczność, że przesłuchania świadków będą odbywać się bez udziału publiczności.

 

W przypadku poprzednich rozpraw zapadały wyroki niekorzystne dla klubu, nakazujące zapłatę zaległych należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

O potrzebie wyjaśnienia funkcjonowania klubu WKS Zawisza Bydgoszcz SA, który jest dotowany milionami złotych rocznie przez miasto, mówią radni opozycji. Być może sprawą zajmie się też zatem Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu