Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa razie bez propozycji taryf MZK

Na razie bez propozycji taryf MZK

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 14 grudzień 2012 18:06

Na środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy nie będzie dyskusji na temat zmian taryf w komunikacji publicznej oraz cięć linii autobusowych. Pomysł ZDMiKP zakładający podwyżkę biletów jednorazowych o 40 groszy został równie skrytykowany przez prezydenta Niedźwieckiego jak i mieszkańców.

 

Zastępca prezydenta Łukasz Niedźwiecki, pod którego podlega Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej jak ustaliliśmy oczekiwał od tej jednostki propozycji wewnętrznych oszczędności, a nie cięć liczby linii autobusowych albo podwyżek cen biletów. Dlatego póki co pozostaje nam czekać na efekty dalszej pracy urzędników z ZDMiKP.

 

W pierwszy dzień świąt, w środę 26 grudnia o godzinie 16 na Starym Rynku planowany jest protest, na którym mieszkańcy Bydgoszczy mają wyrazić swoja dezaprobatę wobec polityki ZDMiKP.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Kluczowe pytanie dla wielu kwestii – jaki będzie nowy budżet Unii Europejskiej?

    Powoli końca dobiega perspektywa finansowa Unii Europejskiej 2014-2020, której rozliczenie zapewne potrwa jeszcze rok, może dwa dłużej, to kluczowe staje się pytanie jak będzie wyglądać perspektywa 2021-2027? Wiele inwestycji planowanych jest w oparciu o środki unijne, począwszy od szczebla rządowego po samorządowych.

    Etykiety: Unia Europejska
  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

Wiadomości z regionu

Śledź nas