Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa razie bez propozycji taryf MZK

Na razie bez propozycji taryf MZK

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 14 grudzień 2012 18:06

Na środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy nie będzie dyskusji na temat zmian taryf w komunikacji publicznej oraz cięć linii autobusowych. Pomysł ZDMiKP zakładający podwyżkę biletów jednorazowych o 40 groszy został równie skrytykowany przez prezydenta Niedźwieckiego jak i mieszkańców.

 

Zastępca prezydenta Łukasz Niedźwiecki, pod którego podlega Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej jak ustaliliśmy oczekiwał od tej jednostki propozycji wewnętrznych oszczędności, a nie cięć liczby linii autobusowych albo podwyżek cen biletów. Dlatego póki co pozostaje nam czekać na efekty dalszej pracy urzędników z ZDMiKP.

 

W pierwszy dzień świąt, w środę 26 grudnia o godzinie 16 na Starym Rynku planowany jest protest, na którym mieszkańcy Bydgoszczy mają wyrazić swoja dezaprobatę wobec polityki ZDMiKP.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Sportis Business Club zainaugurował działalność

  W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Mocny przyrost zachorowań na COVID-19 w kujawsko-pomorskim

  W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 843 nowych przypadkach COVID-19 w Polsce, z czego 24 przypadkach w województwie kujawsko-pomorskim. Tak dużego dziennego przyrostu nie mieliśmy w naszym województwie od dawna – właściwie od fazy rozwoju epidemii w marcu.

  Etykiety: covid19
 • Abp Gądecki apeluje do wiernych o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw

  W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie Polaków, apeluję ponownie do wszystkich wiernych o ścisłe przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych - podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu