Jesteś tutaj: HomeEurowyboryW sobotę Zybertowicz będzie do dyspozycji bydgoszczan

W sobotę Zybertowicz będzie do dyspozycji bydgoszczan

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego piątek, 02 maj 2014 15:27

O godzinie 12:30 przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy prof. Andrzej Zybertowicz kandydujący do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości organizuje majówkę i zaprasza bydgoszczan do bezpośredniego kontaktu.

Planowane są gry i zabawy, m.in. konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, w którym wygrać będzie można książki prof. Zybertowicza z jego osobistą dedykacją. Będzie to jednak przede wszystkim okazja do bezpośredniego dla wyborców i zadania profesorowi pytań.

 

Natomiast na Placu Wolności od godziny 15:00 ma być dostępne stanowisko kandydata PO Jana Vincenta Rostowskiego, gdzie odbywać mają się konkursy patriotyczne dla dzieci. Obecny ma być sam kandydat wraz z senatorem Andrzejem Kobiakiem. Redakcja nie może jednak zapewnić, że będą oni odpowiadali na pytania bydgoszczan, w szczególności dotyczące kwestii upadku Zachemu.

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021