Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej

Tłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 07 grudzień 2020 11:04
Tłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej Fot i video: Bogusław Białas

Coraz bliżej święta - można napisać, przez co emocje związane z Bożym Narodzeniem coraz bardziej się udzielają. Co prawda wciąż mamy daleko idące obostrzenia epidemiologiczne, ale bydgoszczanie klimatu świąt potrzebują, co było widoczne w niedzielę – w Mikołajki.

Przed południem dużym zainteresowaniem cieszyły się jarmarki:

 

Atrakcje w centrum przygotowano jednak na cały dzień, w obrębie ulicy Długiej miała miejsce druga edycja jarmarku odbywającego się m.in. z Muzeum Mydła i Historii Brudu czy kawiarnia Katarynka – nie mogą one bowiem pełnić z uwagi na obostrzenia swojej głównej roli, stąd też stały się przestrzenią do handlu świątecznego.

 

Zwieńczeniem dnia było uroczyste zapalenie choinki na Starym Rynku, na czym frekwencja dopisała. Była to atrakcja w szczególności dla dzieci.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu