Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrezydent wyróżnia galerię handlową

Prezydent wyróżnia galerię handlową

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 09 grudzień 2013 20:29

Galeria Solna w Inowrocławiu cieszy się szczególna uwagą samorządowców. Jeszcze przed jej otwarciem zachwycali się nią radni w mediach społecznościowych, później z jej sukcesów szczycił się Urząd Miasta, tak jak byśmy mieli do czynienia z sukcesem Miasta Inowrocławia.

W poniedziałek miała miejsce uroczysta gala Mister Budownictwa 2013 zorganizowana przez inowrocławski ratusz. Ideą konkursu było wyróżnienie obiektów budujących lepszy wizerunek miasta.

 

W kategorii adaptacje, remonty, przebudowy wygrał budynek przy ulicy Królowej Jadwigi 46. Wyróżnienia dla jego właścicieli są w pełni uzasadnione, gdyż musieli oni zainwestować niemałe pieniądze na rewitalizacje budynku, którym szczycić może się teraz główna ulica w Inowrocławiu.

 

Natomiast w kategorii nowo wybudowanych obiektów wyróżniono Galerię Solną, będącą jedną przynajmniej z kilkudziesięciu, jak nie kilkuset, tego typu obiektów w Polsce. Nie po raz pierwszy jednak inowrocławski ratusz zachwyca się nowym centrum handlowym. We wrześniu na stronie internetowej miasta chwalono się, że Galerie Solną odwiedziło ponad 1,5 mln klientów, zapomniano jednak, że jest to prywatne przedsięwzięcie handlowe. Zachwyt władz Inowrocławia nad galerią staje się zatem pewnym ewenementem w skali kraju. 

Warte obejrzenia

  • Mecz Sportisu z Zawiszą był hitem 14 kolejki. Niebiesko-czarni nowym liderem

    Na najciekawsze mecze w tym sezonie IV ligi musieliśmy poczekać dopiero do jesieni. Hitem 14 kolejki był pojedynek Sportisu Łochowo z Zawiszą Bydgoszcz. Ten mecz można uznać za bardzo ciekawy, było w nim bowiem pełno emocji i gry do ostatniej minuty. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

    Coraz bardziej na rozgrywki odbija się epidemia COVID-19, od kilku kolejek kibice mecze

    Etykiety: piłka nożna
  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu